Jesteś tutaj: Start / Dla studentów / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja

Znaleziono pierścionek w sali W-54. Do odbioru w pokoju 307.

5 marca 2020

Organizacja zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo

przypominamy, że zajęcia realizowane w trybie zdalnym odbywają się na platformie https://enauka.ujd.edu.pl/ zgodnie z ustalonym rozkładem zajęć https://www.ujd.edu.pl/articles/view/plany-zajec . Podstawowe informacje dotyczące zdalnej realizacji zajęć dydaktycznych można znaleźć pod tym linkiem POBIERZ

4 marca 2021

Kondolencje

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani

dr Hanny Wiśniewskiej - Śliwińskiej,

wieloletniego i zasłużonego pracownika Wydziału Nauk Społecznych,  wspaniałego i cenionego pedagoga, oddanego sprawom Uczelni.

Składamy Rodzinie i Bliskim wyrazy serdecznego współczucia i szczere kondolencje.

 

Władze Dziekańskie oraz społeczność Wydziału Nauk Społecznych

Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie

 

 Msza święta pogrzebowa odbędzie się 30 stycznia 2021 roku (sobota) o godz. 11.00, w Kościele p.w. "św. Stanisława Kostki" w Racocie koło Kościana. Po Mszy Św. nastąpi złożenie urny do grobu na cementarzu parafialnym.

 

26 stycznia 2021

Informacja

Zgodnie z Regulaminem świadczeń dla studentów Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie studenci pobierający stypendium socjalne zobowiązani są do złożenia w dziekanacie oświadczenia zał. nr 12 o niezmienności sytuacji materialnej i rodzinnej do końca lutego 2021roku lub w przypadku zmiany sytuacji materialnej wniosek o zmianę decyzji zał. nr 13.

26 stycznia 2021

Kondolencje

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci

Pani

 dr Ewy Repelewicz

Pani doktor Ewa Repelewicz była wieloletnim nauczycielem akademickim. Pracowała na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

Żegnamy drogą Koleżankę i Przyjaciela wielu pokoleń młodzieży studenckiej.

Rodzinie i Bliskim przekazujemy wyrazy szczerego współczucia.

 

Władze Dziekańskie oraz społeczność Wydziału Nauk Społecznych

Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie

 

Ceremonia pogrzebowa odprawiona zostanie 30 stycznia (sobota) o godz. 12.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Częstochowie przy ul. Radomskiej 117

 

 

25 stycznia 2021

Zarządzenie wewnętrzne Nr R.021.1.3.2021 Rektora Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie z dnia 7 stycznia 2021 r. w sprawie prowadzenia kształcenia oraz weryfikacji efektów uczenia się w trybie hybrydowym, w siedzi

Zarządzenie wewnętrzne Nr R.021.1.3.2021 Rektora Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie z dnia 7 stycznia 2021 r.
w sprawie prowadzenia kształcenia oraz weryfikacji efektów uczenia się w trybie hybrydowym, w siedzibie Uczelni lub z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na
odległość, w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

Pełny tekst zarządzenia: pobierz

 

21 stycznia 2021

Informacja

Informujemy, że w dniach 11-12.01.2021r. dziekanat jest nieczynny z powodu szkolenia pracowników.

5 stycznia 2021

Zapisy na seminaria dyplomowe

Zapisy na seminaria dyplomowe dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia (I lata)  oraz  dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia (II lata)  Wydziału Nauk Społecznych na rok akademicki 2020/2021, odbywać się będą w formie elektronicznej za pomocą systemu USOS-web.

Zapisy do samodzielnych pracowników nauki  rozpoczną się  w terminie od 8.01.2021 r. do 14.01.2021 r., a do pozostałych promotorów od 19.01.2021r do 22.01.2021r.      

Zapisy na seminaria dyplomowe nie obejmuja kierunków: Analityka i kreatywność społeczna pierwszy stopień studia stacjonarne oraz Bezpieczeństwo narodowe pierwszy stopień studia stacjonarne i niestacjonarne. Zapisy na te kierunki odbywać się będą w kwietniu 2021r. 

Tematyka seminariów

30 grudnia 2020