Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najważniejsze ogłoszenia i aktualności

Ruszyła rekrutacja na kolejny cykl studiów podyplomowych!

Plakat z grupa uśmiechniętych ludzi i napisami

Zapraszamy na Studia podyplomowe "Przygotowanie pedagogiczne z językiem migowym", które zostaną uruchomione w październiku 2022 roku.

Opracowany został nowy program studiów, dostosowany do najnowszych regulacji prawnych w tym zakresie (Rozporządzenie MNiSW z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela). 

Studia podyplomowe są przeznaczone dla absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich w zakresie nauczanego przedmiotu lub kształcenia w zawodzie, którzy nie posiadają przygotowania psychologiczno-pedagogicznego i dydaktycznego. Dodatkowo studia wzbogacone są o zajęcia z polskiego języka migowego, dające podstawy do posługiwania się tym pięknym językiem w sytuacja życia codziennego i edukacji.

Studia trwają trzy semestry. W każdym semestrze odbywa się pięć zjazdów sobotnio-niedzielnych. Część zajęć realizowana jest w formie przystępnych lekcji e-learningowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów. Dokonanie zapisu możliwe jest za pośrednictwem Sekretariatu.

Szczegółowe informacje w zakładce REKRUTACJA.

30 sierpnia 2021
Czytaj więcej o: Ruszyła rekrutacja na kolejny cykl studiów podyplomowych!

Studia w trybie stacjonarnym

Miło nam poinformować, że kształcenie na studiach podyplomowych od semestru zimowego roku akademickiego 2021/2022 realizowane będzie w trybie stacjonarnym (zobacz komunikat na stronie UJD - https://www.ujd.edu.pl/.../tryb-ksztacenia-w-roku...)
 
Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli spotkać się z Państwem w salach wykładowych Uniwersytetu. Oczywiście e-learning będzie również realizowany na wybranych zajęciach, jako nowoczesna forma kształcenia.
 
Nie możemy się doczekać inspirujących dyskusji i wzajemnego uczenia się od siebie podczas zajęć studiów. Będzie to również wspaniała okazja do poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach.
 
Zapraszamy na Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie!
 
 książki ułożone w stos i jabłko leżące na stole. Na nich grafika z niebieskim kołem i napis
29 sierpnia 2021
Czytaj więcej o: Studia w trybie stacjonarnym