Koło Naukowe Filmoznawców UŁ wraz z Grupą Badawczą Polska Animacja zapraszają do biernego udziału w ANIMOWANE, nieANONIMOWE Konferencja o! Polskiej Animacji vol. 2!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 maja 2023

Koło Naukowe Filmoznawców UŁ wraz z Grupą Badawczą Polska Animacja zapraszają do biernego udziału w ANIMOWANE, nieANONIMOWE Konferencja o! Polskiej Animacji vol. 2! 

Hasło tegorocznej edycji brzmi: JAK DZIAŁA ANIMACJA? 17-18 maja 2023 | online

 

Przedstawiamy harmonogram tegorocznej edycji ANIMOWANE, nieANONIMOWE. Wydarzenie tworzy przestrzeń do interdyscyplinarnej dyskusji o animacji. Zachęcamy do biernego uczestnictwa w konferencji. Wystarczy uzupełnić krótki formularz: https://forms.gle/FxyBueU46t6B6Th1A. Pełen program konferencji oraz szczegóły dostępne są: 

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Ponadto serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu towarzyszącym: stacjonarnym (!) Pokazie animacji stworzonych przez osoby studenckie z Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu oraz Szkoły Filmowej w Łodzi / PWSFTviT Pokaz odbędzie się  19 maja 2023 o godzinie 17  w  Kinie Kinematograf w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Koło Naukowe Filmoznawców ma do rozdania kilka zaproszeń. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą kontaktować się przez fanpage’a: https://www.facebook.com/filmoznawczo lub mailowo: kolonaukowefilmoznawcowul@gmail.com

Podczas projekcji (103 minuty) zostaną zaprezentowane wybrane animacje ww. ośrodków. Gośćmi spotkania będą: Jules Czurko, Weronika Nowacka i Stanisław Maciejewski (UAP) oraz Mateusz Frank (PWSFTviT). To wyjątkowa okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami w filmie animowanym, jak również spotkania z młodymi osobami, stanowiącymi przyszłość polskiej animacji, a przede wszystkim szansa obejrzenia filmów niedostępnym w szerokim obiegu. Zachęcamy, aby dołączyć do wydarzenia: https://fb.me/e/46EOn911R

 
 

Identyfikacja wizualna: Zuzanna Szor. Pomoc graficzna: Hanna Tkachova.